Передзвонимо протягом хвилини

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо протягом однієї хвилини.

Матрац ORTOPEDIC MAXI EFFECT 180х200
26 495 грн. | Під замовлення
EMM

Матрац ORTOPEDIC MAXI EFFECT 180х200

0 звезды с 5

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

(0%)

Оцінка - 0
0
Ціну та наявність уточнюйте у менеджера

Код товару: 6721

 •  

  Гарантія на матрац 18 місяців

 Безкоштовна Доставка

Доставка БЕЗКОШТОВНА в межах Львова від 2 500 грн!

Доставка по Україні згідно тарифів перевізника (Нова Пошта)


Опис товару

Склад матраца:

 1. Тканина з натуральними активними пробіотиками Purotex®
 2. Натуральний перфорований латекс з масажним ефектом
 3. Внутрішня система вентиляції Beeform®
 4. Кокосова плита
 5. Внутрішня система вентиляції Beeform®
 6. Інноваційний матеріал Memory Foam

Жорсткість: Жорсткий.

Висота матраца: 18 см.

Рекомендоване навантаження: до 130 кг.

Можна замовити матрац нестандартного розміру, а також круглої форми!

Матрац Doctor Health Ortopedic Maxi Effect - безпружинний ортопедичний матрац з підвищеною жорсткістю сторін на основі інноваційного блоку Memory Foam, шару кокосової койри і перфорованого латексу з масажним ефектом. Завдяки такому поєднанню матеріалів забезпечуються максимальні ортопедичні та анатомічні властивості матраца, а також терапевтичний ефект.

Натуральними настилами матраца «Orthopedic Maxi Effect» є кокосова плита і натуральний перфорований латекс з масажним ефектом. Кокосова плита виготовлена ​​з натурального матеріалу - волокон кокосового горіха. Високоякісний і довговічний латекс виготовляється з натурального соку каучукового дерева, в процесі спінювання і вулканізації він набуває пористої структури. Отвори в латексі забезпечують хорошу вентиляцію і мікроклімат.

Матеріал Memory Foam - унікальний матеріал спеціальної структури, який підлаштовується під форму тіла і не чинить на тіло тиску. Властивість матеріалу з ефектом пам'яті забезпечує ідеальну підтримку голови, шиї та хребта, матраци з Memory Foam рекомендують лікарі при захворюваннях хребта, викривленнях хребта, остеохондрозі, шийному остеохондрозі.

Матрац Orthopedic Maxi Effect має високу повітропроникність, що дозволяє природній волозі, яку виділяє людина, швидко випаровуватися. Забезпечує хороший доступ кисню до шкіри, покращуючи обмін речовин. Такі властивості матрацу Orthopedic Maxi Effect надає матеріал Beeform, запатентований компанією-виробником.

Чохол матраца захищений системою активних пробіотиків Purotex®, яка забезпечує натуральний і екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій.

Відпочинок на ортопедичному матраці Orthopedic Maxi Effect дає розслаблення спини і м'язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які не мають часу на повноцінний відпочинок протягом робочого тижня.

Матраци Doctor Health®- єдині в Україні, рекомендовані Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України.

      Гарантія: 18 місяців.

      Виробник: Україна.

Матеріали

 • Тканина Purotex® - тканина виготовлена ​​із застосуванням методики мікрокапсулювання. Без склеюючих речовин за допомогою нано-технологій наносяться благотворні бактерії на волокна тканини. Тканина вміщує 50 тис. бактерій на 1 кв. м. Коли Ви спите на матраці, за рахунок тертя, мікрокапсули з доброчинними бактеріями розкриваються. Ці бактерії вивільняються, розвиваються і природним чином очищають тканину від алергенів. Добре регулюють рівень вологості матраца. Вихід доброчинних бактерій з капсул регулюється, що забезпечує тривалий ефект впливу Purotex®.
 • Перфорований латекс - це натуральний латекс отриманий із соку гевеї. Матеріал спеціально обробляють, завдяки чому він отримує мікропористу структуру і має комірки, заповнені повітрям. Комірчаста структура забезпечує матрацу хорошу циркуляцію повітря, надзвичайну м'якість і хороший розподіл навантаження.
 • Beeform® - інноваційний матеріал, що володіє високою повітропроникністю і еластичністю, завдяки особливому переплетенню волокон. Добре поглинає надлишкову вологу і дуже швидко виводить її назовні, підтримуючи природний температурний баланс. Система вентиляції Beeform® - найкраще що можна було винайти для алергіків і астматиків.
 • Кокосова койра - волокна кокосового горіха, які скріплені натуральним латексом. Такий матеріал має високу міцність, збільшує термін служби матраца, добре пропускає повітря.
 • Memory Foam - це інноваційний матеріал, який реагує на температуру і вагу тіла людини і приймає його форму. Матеріал добре розподіляє навантаження. Комірки з «пам'яттю», з яких складається матеріал, реагуючи на температуру і вагу людського тіла, ідеально підлаштовуються під форму тіла, в точності повторюючи його контури. Вони знижують тиск особливо чутливих ділянок тіла, таких як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі. «Дихаючий» матеріал Memory Foam дозволяє волозі, яку виділяє людина протягом ночі, швидко випаровуватися з поверхні матраца, забезпечуючи, тим самим, хороший доступ кисню до шкіри і підтримуючи природний повітрообмін в тканинах.

 Що дає сон на матраці Orthopedic Maxi Effect Doctor Health EMM:

- Розслаблення спини і м'язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які не мають часу на повноцінний відпочинок протягом робочого тижня.
- Швидке та ефективне розвантаження спини.
- Зменшення дискомфорту у верхній частині спини у людей, які більшу частину часу проводять за робочим столом.
- Відновлення не тільки фізичне, а й емоційне.
- Підвищення тонусу всього організму.

Ортопедичні матраци Doctor Health® під час сну допоможуть забезпечити профілактику і лікування захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи.

Завдяки ортопедичному ефекту Ваша спина і поперек не будуть відчувати ніякого тиску, а тільки повне розслаблення і найвищий комфорт.

    Унікальні інноваційні розробки:

1. Екологічно чистий.

Матраци Doctor Health® виготовляються з першокласних, екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечних для людини і навколишнього середовища. Це підтверджується міжнародними сертифікатами якості матеріалів Eko Tex 100.

2. Антиалергенний і антибактеріальний.

Чохол матраца захищений системою Purotex®, яка забезпечує натуральний і 100% екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій. Саме тому матраци можуть бути рекомендовані людям з алергією та астмою.

3. Унікальна система вентиляції.

Матраци Doctor Health® містять в собі два ступені вентиляції. Перший ступінь вентиляції забезпечують матеріали матраца, які «дихають». Їх основа має унікальну комірчасту структуру, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря. Другий ступінь вентиляції - це спеціальна запатентована виробником технологія Beeform®, яка має високу повітропроникність і еластичність за рахунок особливого переплетення волокон всередині матеріалу.

4. Система підтримки хребта.

Хребет повинен займати своє природне положення під час сну. Неправильне положення тіла під час відпочинку може стати причиною перенапруги м'язів спини. Матраци Doctor Health® забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну і зменшують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найважливіше в системі підтримки хребта - це те, що матрац ідеально адаптується до контурів Вашого тіла таким чином, щоб Ваш сон і відпочинок були на 110% ефективними.

5. Технологія ProActive- неперевершений анатомічний ефект.

Здоровий і спокійний сон на матрацах Doctor Health® гарантує технологія ProActive. Основним складовим елементом цієї технології є матеріал Memory, який повністю приймає форму Вашого тіла, забезпечуючи хребту ортопедично правильне положення під час сну. Допомагаючи розподілити вагу тіла на набагато більшій площі, осередки з «пам'яттю» знижують тиск особливо чутливих ділянок тіла, таких як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі. Перерозподіл тиску сприяє збереженню природної циркуляції крові, попереджає порушення обміну речовин і забезпечує оптимальний рівень комфорту під час сну.

    Унікальні властивості чохлів матраців Doctor Health®:

- Революція в контролі алергенів і спальної гігієни.

- Purotex ® - запатентована пробіотична технологія, яка створює здорове і чисте спальне середовище 100% натуральним і екологічно чистим шляхом.

- Гарантія чистоти поверхні матраца від будь-яких алергенів, цвілі грибів і пилових кліщів, регулювання мікроклімату всередині матраца.

- Тканина Purotex® виготовляється із застосуванням унікальної методики мікрокапсулювання, шляхом нанесення пробіотиків (доброчинних бактерій) на волокна тканини без використання зв'язуючих і склеюючих речовин (на нано-рівні). Вихід здорових бактерій з мікрокапсул регулюється, що гарантує тривалий ефект впливу Purotex®.

Матраци Doctor Health® - спільна розробка торгово-виробничого холдингу «Катеринославські меблеві майстерні» і ДУ «Інститут патології хребта та суглобів імені проф. М.І. Ситенка АМН України », на базі якого були апробовані моделі матраців.

Характеристики

Навантаження на 1 спальне місце до 130 кг
Жорсткість V жорстка
Розмір, см 180х200
Наповнення Меморі, Латекс, Кокос
Висота (см) 18
Вид матраца Безпружинний
Ефект "Зима - Літо" Ні
Чохол Тканина Purotex
З'ємний чохол Так

Відгуки покупців

Відгуків ще немає...

Добавити відгук про товар

Важливо ! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований , ознайомтеся , будь ласка , з нашими правилами!


Схожі товари:

Матрац ORTOPEDIC MAXI EFFECT
Матрац ORTOPEDIC MAXI EFFECT
Ціна 26 495 грн. 11 767 грн. 5 228 грн.
Навантаження на 1 спальне місце : до 130 кг до 120 кг до 120 кг
Жорсткість: V жорстка III середня III середня
Розмір, см: 180х200 90х190 80х200
Наповнення : Меморі, Латекс, Кокос Латекс, Кокос Латексована піна
Висота (см): 18 18 19
Вид матраца: Безпружинний Безпружинний Безпружинний
Ефект "Зима - Літо": Ні Ні Ні
Чохол: Тканина Purotex Тканина Purotex Тканина Bio Cotton
З'ємний чохол: Так Так НіЯ молодець,
я знайшов помилку!